NOWY SALON LIBET W PILE

Kiedy zaczynaliśmy współpracę z firmą Libet naszym celem było zaprezentowanie naszym klientom z Wałcza i jego okolic wysokiej jakości produktu, który pozwoliłby im realizować marzenia o własnym otoczeniu. Każdy chce poruszać się w miłej dla oka, przyjaznej dla człowieka i natury okolicy. Nietuzinkowe wzornictwo, naturalne kruszywa, nowoczesna technologia produkcji, dbałość o środowisko naturalne to wartości cenne także dla nas i dla naszych klientów. Zainteresowanie asortymentem tej firmy skłoniło nas do poszerzenia zasięgu naszej aktywności i właśnie oddaliśmy do dyspozycji naszych klientów salon Libet Premium wraz z pięknym ogrodem wystawowym w Pile. Zagospodarowaliśmy teren przy ulicy Kossaka, odnowiliśmy elewację i ukończyliśmy urządzanie naszego punktu.

Nasza propozycja to jednak nie tylko kostka brukowa. Poszliśmy o krok dalej dbając o wygodę naszych klientów. Chcemy, żeby było to miejsce ułatwiające aranżowanie tak przestrzeni zewnętrznej jak i wewnętrznej budynków, dlatego poza galanterią betonową będą tam dostępne wysokiej jakości farby legendarnej marki Benjamin Moore, jak również innowacyjne listwy firmy ORAC oraz przepiękne meble i elementy wystroju wnętrz powstające na indywidualne zamówienie.

Realizując inwestycje doradzamy, dostarczamy bogaty asortyment wysokiej jakości materiałów, polecamy sprawdzonych wykonawców, ale także projektujemy, również wnętrza - CreativHome mile zaskoczy naszych bywalców profesjonalizmem i innowacyjnością. Usługi tej pracowni projektowania i aranżacji wnętrz są dostępne także w naszym salonie w Pile. Serdecznie zapraszamy.